Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars
#14
Translator jest dobry do czytywania. Do pisania nadaje się słabo CHYBA, ŻE jako tako znasz dany język - przynajmniej na tyle aby sprawdzić i poprawić ewentualne bzdury jakie wstawi translator.

(20/04/2020, 14:19)Jarnie napisał(a): Nie zgadzam się, jeden z naszych kolegów radzi sobie nieźle z translatorami i ma na swoim koncie kilka popularnych wątków

Poza tym większość użytkowników dobrze operuje angielskim, co bardzo ułatwia konwersacje


Masz na myśli Xianka? Z tego co napisał to uczy się niemieckiego, więc to chyba zły przykład.


(20/04/2020, 14:19)Jarnie napisał(a): Nie zgadzam się, jeden z naszych kolegów radzi sobie nieźle z translatorami i ma na swoim koncie kilka popularnych wątków

Poza tym większość użytkowników dobrze operuje angielskim, co bardzo ułatwia konwersacje


Nie wydaje mi się aby Niemcy (jak zresztą i każda inna nacja) na własnym forum zamiast we własnym jeżyku zaczęli nagle pisać po angielsku po to aby łatwiej im się było dogadać z Polakami Wink Pewnie gdy ktoś poprosi o pomoc to oczywiście ją uzyska ale to będą wyjątki a nie reguła.


Istnienie polskiego forum jest ważne. Niejedna osoba trafiła na turnieje właśnie dzięki temu forum i pewnie jeszcze niejedna trafi. Wątpię aby ktoś trafił na polski turniej dzięki... forum niemieckiemu.

Inna sprawa - już widzę jak na niemieckim forum pogadasz sobie o lokalizacjach maszyn w Polsce Wink Napisz, że byłeś wczoraj w Hali Gwardii i zauważyłeś dwie nowe maszyny - szybciutko Cię tam pogonią  Wink
A mnie o wiele bardziej interesuje to co dzieje się w Pinball Station, Hali Gwardii czy w Zagrywkach niż w Fuldzie, Pinball Universe czy innych niemieckich lokalizacjach.

Ja osobiście na niemieckie forum najczęściej zaglądam gdy szukam informacji o jakimś niemieckim turnieju.

Bardzo mnie cieszy że nasi zachodni sąsiedzi mają tak świetnie działające forum ale nigdy nie zastąpi ono naszych polskich serwisów.

I na koniec najważniejsze: każdy ma wybór - jeśli ktoś chce udzielać się tylko na forach zagranicznych to jest to jego prywatna sprawa. Ważne aby ten wybór mieć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [oddzielony z wątku] [K] Kupię Attack from Mars - przez NEX - 20/04/2020, 22:08
RE: [K] Kupię Attack from Mars - przez NEX - 17/04/2020, 23:12
RE: [K] Kupię Attack from Mars - przez Jaro - 18/04/2020, 22:54
RE: [K] Kupię Attack from Mars - przez NEX - 18/04/2020, 23:14
RE: [K] Kupię Attack from Mars - przez NEX - 18/04/2020, 14:03
RE: [K] Kupię Attack from Mars - przez Jarnie - 18/04/2020, 19:13
RE: [K] Kupię Attack from Mars - przez NEX - 18/04/2020, 20:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości