Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie grac na flipperach w Warszawie? Jaki stol?
#16
30.09 turniej w Górze Kalwarii, 10.11 XI Mistrzostwa Polski, zapraszamy, tym bardziej że na obu imprezach będziesz mógł grać też pozaturniejowo !

Sebo napisał(a):Powiem wam panowie że kiepsko z tymi miejscówkami w Warszawie, dzisiaj idę do Landu na Mokotowie to zobaczę jak tam sprawa się ma.
Odpowiedz
#17
NEX napisał(a):
Sebo napisał(a):A czy znasz jakieś miejscówki z godnymi polecenia flipperami w Wawie :?:
Jeszcze kilka tygodni temu było parę miejscówek: nowiutki Tron w Arenie, nowiutki Avatar w Zachcianku, Congo i Demolka w Sketchu, Shadow na Solcu... Niestety ostatnio wszystko wywiało. Został tylko ST TNG w Kosmos Kosmos. Zerknij do lokalizatora.

No właśnie masz racje NEX wywiało trochę, byłem w Sketchu to lipa od ponad miesiąca już stołów nie mają, na Ursynowie klamkę pocałowałem z napisem lokal do wynajęcia, Zachcianek ponoć pusty też stołu brak, ale jeszcze może ten Kosmos odwiedzę dziś.
Byłem wczoraj w Landzie i grałem na Terminatorze 2, to masakra wściekałem się bo stół był chyba źle ustawiony bo podbicie kuli na samą górę to wysiłek i to naprawdę spory. Nie jestem jakimś Super graczem ale godzinę molestowałem go i ciężko było.
DYLECK miał rację łapki a zwłaszcza gumki to nie są sparciałe one są opitolone chyba przez myszy :lol: bo tragedia wyglądają.

Cytat:
Prezes napisał(a):30.09 turniej w Górze Kalwarii, 10.11 XI Mistrzostwa Polski, zapraszamy, tym bardziej że na obu imprezach będziesz mógł grać też pozaturniejowo !

Właśnie nie mogę się doczekać PREZES tych imprez, i już korektę w kalendarzu biurkowym w pracy naniosłem dzisiaj, chociaż tam się nagram porządnie.
Zazdroszczę tym co mają możliwości mieć takie maszynki u siebie w domu lub w garażu, bo u mnie raczej piwnica wchodzi w grę i to jak zrobię ostry porządek to może upchnę gdzieś ;-) .

A może ktoś ma ochotę i czas na wieczorny wypad na miasto, dziś lub może jutro, tak o 20:00-21:00.
Aby trochę sobie pograć .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości