Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIXEL HEAVEN 2013 :)
#46
Postaram się poprosić szefostwo o zadbanie o WC, Robert też to zrób. Poza tym CDQ to naprawdę fajne i przyjazne miejsce. Nigdy żadne wszystkim podobać się nie będzie.
Zgłaszajcie uwagi, a my postaramy się zadbać o poprawę.
#47
Dokładnie - dzięki!
#48
Przydała by sie też puszka farby
Naprawde ? Nie ma innych miejsc w wawie ?
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
#49
Prezes napisał(a):Zgłaszajcie uwagi, a my postaramy się zadbać o poprawę.
Skoro przez 3 lata w CDQ nic się nie zmieniło to raczej wątpię aby Wasze starania coś poprawiły ale... OK Smile

Zacznijmy od wspomnianego już wcześniej WC. Pominę brak takich "luksusów" jak mydło w płynie, ręczniki papierowe czy papier toaletowy. Wypadałoby aby w końcu przynajmniej zakupili deskę klozetową, pozdejmowali te plastikowe worki na śmieci z pisuarów i po prostu wszystko umyli.
Kolejna sprawa - zamykanie na czas imprezy głównego wejścia przez co ludzie musieli biegać na około przez piwnicę. Jak zgaduję chodziło o spowodowanie aby każdy przeszedł przez szatnie i zostawił klubowi tę złotówkę (lub dwie - nie pamiętam dokładnie). Niestety wiązało się to z tym że aby wyjść/wejść trzeba było przejść przez korytarz ze zrujnowanymi betonowymi schodami a do tego w zupełnej ciemności co w powiązaniu z obecnym tam błotem groziło łatwym wywinięciem orła. Mogli chociaż tam jakąż żarówkę zapalić...

Aha i na koniec jeszcze jedno. Podczas ostatnich MP wiele osób (także ja) chwaliło samą organizację imprezy (jeszcze raz brawa dla organizatorów) jednak bardzo często podczas rozmów przewijało się zdanie w stylu "tylu gości z zagranicy - totalny obciach że widzą to co widzą w CDQ".
#50
Słuszne uwagi - dzięki. Wszystko zostanie przekazane klubowi i zadbamy o te rzeczy, które w gruncie rzeczy nic nie kosztują, a stanowią. Jak będzie trzeba, to sam im kupię zapas mydła, papierowych ręczników i środków czystościSmile
#51
Łukaszu Prezesie

Czasy CDQ muszą się skończyć. Wiem, że ekipa z Marquarda szuka sponsora dużego na kolejne mistrzostwa Polski i warto, abyś skontaktował się w tej sprawie z Irkiem z CKMU.

Kolejne Mistrzostwa nie mogą raczej się tam odbywać ze względu na wizerunek chociażby Polski gdzieś na świecie - byliśmy w wielu miejscach i czas przestać się okłamywać, ze ta norka jest dla nas.

Mam nadzieję, że uda się zorganizować kolejne Mistrzostwa w jakimś zajebistym miejscu i będę za tym lobbował zarówno tutaj na forum jak i w działaniach, które przyczynią się do znalezienia fajnego sponsora. Mamy sporo czasu i coś pewnie się uda!
#52
w Warszawie jest pewnie mnostwo szkol :-) wystarczy isc do dyrektora gdziekolwiek i porozmawiac o wynajeciu sali gimnastycznej Smile sa to z reguly duze czyste pomieszczenia,wejdzie duzo maszyn a i miejsca bedzie jeszcze sporo do grania.Tak tylko sobie glosno mysle ;-)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#53
Szkoła to czasem fajna opcja na imprezę, ale na PH niestety się nie sprawdzi. Chociażby dlatego, że w szkole rzadko kiedy jest barSmile A na poważnie - potrzebujemy wydzielone miejsca na wykłady, koncert, komputery. Lokal klubowy jest jednak bardziej optymalny...
#54
lapusz napisał(a):Szkoła to czasem fajna opcja na imprezę, ale na PH niestety się nie sprawdzi. Chociażby dlatego, że w szkole rzadko kiedy jest barSmile A na poważnie - potrzebujemy wydzielone miejsca na wykłady, koncert, komputery. Lokal klubowy jest jednak bardziej optymalny...

Mi chodzilo o mistrzostwa polski Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#55
Tak pomyślałem, ale skoro temat dotyczy PH2013 - to postanowiłem się odnieść Smile
#56
dałem wywiad Smile
http://gry.wp.pl/artykul/wywiad,komputer...723,1.html
#57
Proszę poprawić datę na zapowiedzi imprezy wiem że kilka osób z zagranicy pytało o tę imprezę a z zapowiedzi wynika że jest ona tydzień wcześniej :?: http://www.ifpapinball.com/calendar.php
Mario
#58
Szkoła, sala gimnastyczne lepsza niż CDQ? taaa.. zwłaszcza jeśli chodzi o picie i palenie. :lol: Już widzę jak palący wychodzą na zewn. (czyli palenie w WC jak za dawnych lat), a pijący siorbią herbatkę (raczej np. baby-colę = butelka z colą + wóda). :-D

Ja się nie upieram przy CDQ, tylko niech ktoś fajne miejsce i to za darmo znajdzie. Żeby były kible czyste i mogło trwać do nocy. No i właśnie - żeby nie było problemu jeśli się będzie przeciągać impreza do 2-3 nad ranem (nie łudźmy się że można wyliczyć co do godziny, nie ma takiej możliwości!). I żeby maszyny można było zwieźć dzień wcześniej.

REASUMUJĄC - CDQ ma minusy, ale takie sprawy jak kibel są do załatwienia.
żarcie marne? vis a vis piekarnia, nieopodal "wspaniała" Arkadia + dowóz każdego żarcia wedle życzenia. Można też przynieść własną wałówkę.
ciasno? w tym roku nie będzie tak dużo maszyn raczej na pewno.
Nie piszmy więc co jeszcze CDQ jest źle, tylko konkretnie - co MACIE? ja nie będę szukał miejsca takiego z Krakowa. będzie lepsze - pierwszy będę ZA. :!:






lapusz napisał(a):Szkoła to czasem fajna opcja na imprezę, ale na PH niestety się nie sprawdzi. Chociażby dlatego, że w szkole rzadko kiedy jest barSmile A na poważnie - potrzebujemy wydzielone miejsca na wykłady, koncert, komputery. Lokal klubowy jest jednak bardziej optymalny...
#59
TAK TAK TAK !! !!! !!!!

L.U.K napisał(a):a i fajne by było poszerzenie sekcji komputerowych flipperów także o inne tytuły - Pinball Fantasies, Epic Pinball czy choćby Slam Tilt, choć to już lata 90-te.
#60
lapusz napisał(a):dałem wywiad Smile
http://gry.wp.pl/artykul/wywiad,komputer...723,1.html

Dobry dałeś głos! Zapowiada się EXTRA, będę na pewno i pomogę jak mogę! super inicjatywa - nie dość, że fajna, to wielowymiarowa, ale spójna. TO JEST TO !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości