Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie można pograć na fliperach w Warszawie
#16
L.U.K napisał(a):
Gwynbleidd napisał(a):
L.U.K napisał(a):Głównym założeniem takiego miejsca jest m.in. to, że prowadzić by je musiał posiadacz przynajmniej kilku maszyn - inaczej to bez sensu, bo nikt nie wyłoży 30 tyś zł na flipery ot tak, a dofinansowania z unii też raczej na to nie dostaniesz Smile
Gdyby zebrała się grupa stałych bywalców, to pozostałe maszyny możnaby dokupywać z czasem czy nawet robić zrzutki.

Dlatego właśnie uważam że coś takiego powinno powstać z ramienia Stowarzyszenia.

Chyba masz trochę mylne wyobrażenie o Stowarzyszeniu Smile


Ten post to żart chociaż maży się coś takiego !!! Albo takie coś gdyby u nas powstało wcale bym się nie pogniewał ;-)


http://www.youtube.com/watch?feature=pla...rNWnoYZ4Wk
Odpowiedz
#17
L.U.K napisał(a):Chyba masz trochę mylne wyobrażenie o Stowarzyszeniu Smile

Nie napisałem o którym stowarzyszeniu myślałem Wink A na poważnie to zawsze można rozwinąć działalność Wink
Odpowiedz
#18
Pewnie! włączcie się

Gwynbleidd napisał(a):
L.U.K napisał(a):Chyba masz trochę mylne wyobrażenie o Stowarzyszeniu Smile

Nie napisałem o którym stowarzyszeniu myślałem Wink A na poważnie to zawsze można rozwinąć działalność Wink
Odpowiedz
#19
Prezes napisał(a):Pewnie! włączcie się

Bardzo chętnie tylko jak ? Własnego flipera nie mam. Nie jestem z zawodu elektronikiem ani z zamiłowania acz nie powiem , chętnie bym się nauczył naprawiać flipery. Do tej pory jedyną pomoc jaką zaoferowałem i się z niej wywiązałem to pomoc w ich wnoszeniu , myciu i ustawianiu na ostatnie Mistrzostwa Polski.
Odpowiedz
#20
Patrykkopaczek napisał(a):Witam

Dzisiaj wróciłem z Hulakuli i sporo fliperów jest do gry więc warto odwiedzić te miejsce. Można jeszcze w kręgle pograć i w inne gierki !!

a jakie to flippery? pamiętasz?
Odpowiedz
#21
Dyleck był dziś i sprawdził. W Hula Kupi NIE MA fliperów!
Odpowiedz
#22
Heh Flipery umierają ;(
Odpowiedz
#23
dawidooo napisał(a):Heh Flipery umierają ;(

Nie zgodzę się. Co najwyżej przechodzą ze sfery publicznej do prywatnej. I tam sobie żyją spokojnie.
Odpowiedz
#24
Prezes, nie podkręcaj mnie jeszcze bardziej :-x Demo man to mój ulubiony fliper!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości