Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipper Heaven Cup 2013 - 15.06.2013 / CDQ / Warszawa
#61
Gwynbleidd napisał(a):
Jaro napisał(a):Turniej:
CREATURE FORM THE BLACK LAGOON
STAR TREK
TERMINATOR 2
INDIANA
DEMOLITION MAN
ROAD SHOW

Rezerwa:
ADDAMS FAMILY
BLACK ROSE
DR. DUDE
CYCLONE

Ja popieram tą opcję Wink

Super, tylko Paweł pisał cztery...
#62
Pomarzyć zawsze można Smile
#63
lapusz napisał(a):Które 6 z nich (zakładając, że nie wyskoczy nam jakaś usterka i poza Cyclone i Dr. Dude) do turnieju?

ja tu czytam o 6 Smile
#64
Gwynbleidd napisał(a):Pomarzyć zawsze można Smile

nawet trzeba, ale w tym wypadku chodzi o konkret, na marzenia nie ma już czasu
#65
Paweł napisał(a):i ja będę Big Grin przywiozę kilka maszyn:
Na auto mogę załadować cztery flipy, nie mogę się zdecydować co przywieźć, do wyboru :
Star Trek TNG
Adams
Getaway
Terminator 2
Creature
Phantom
Zabójcza
kamienna rodzinka Big Grin

Pomóżcie z wyborem !
No jak? - C Z T E R Y napisał Paweł
#66
CREATURE FORM THE BLACK LAGOON
STAR TREK
INDIANA
DEMOLITION MAN
#67
Chyba ktoś tu nie czyta zbyt dokładne tego wątku... Ostatnie pytanie o wybór fliperów zadał Łapusz a dotyczyło wyboru 6 maszyn turniejowych.
#68
Pozostawmy wybór maszyn do ostatniej chwili, znając temat turniejowy wiem że potrafią sprawić psikusa Wink
Temat z innej beczki : kto ma kamerę z wifi i mógłby ją przywieźć na turniej ? Chcemy nagrać finałowe rozgrywki i wrzucić live na projektor i w internet ! Kontakt w tej sprawie do mnie na PW
#69
Paweł napisał(a):Temat z innej beczki : kto ma kamerę z wifi i mógłby ją przywieźć na turniej ? Chcemy nagrać finałowe rozgrywki i wrzucić live na projektor i w internet ! Kontakt w tej sprawie do mnie na PW

Super pomysł. Niestety ja nie posiadam.
#70
Paweł napisał(a):Pozostawmy wybór maszyn do ostatniej chwili, znając temat turniejowy wiem że potrafią sprawić psikusa Wink
Temat z innej beczki : kto ma kamerę z wifi i mógłby ją przywieźć na turniej ? Chcemy nagrać finałowe rozgrywki i wrzucić live na projektor i w internet ! Kontakt w tej sprawie do mnie na PW

także popieram! superrr
#71
dobry pomysł - jakby co support techniczny na miejscu zapewnionySmile
#72
lapusz napisał(a):Hej,

Tak więc miło mi poinformować, że szczegóły dotyczące Flipper Heaven Cup 2013 ą już dostępne online. Turniej odbędzie się w sobotę 15 czerwca w CDQ i będzie częścią większego retro-wydarzenia: PIXEL HEAVEN 2013. Każdy uczestnik turnieju flipperowego będzie mógł wziąć również udział w dwóch dniach i szeregu innych atrakcji PIXEL HEAVEN 2013. Wyniki będą zaliczane do rankingów Polskiej Ligi Flipperowej oraz World Pinball Players Ranking.

Regulamin i wstępny spis maszyn dostępne są tutaj: http://pixelheaven.pl/en/o-wydarzeniu/prl-flipper-cup/
PSF dla pierwszej trójki przygotowało skromne, ale bardzo flipperowe nagrody. :lol:
#73
Zawody trwają.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#74
Jaro napisał(a):Zawody trwają.


Może będzie jakaś relacja w mediach??????
#75
Zawody zakończone.
1. Konrad Masłowski
2. Daniel Kaczmarek
3. Paweł Nowak
4 Andrzej Cieślik
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości