Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 24-25.08.2013r
mucha napisał(a):Świetna impreza, przede wszystkim wesoło było :mrgreen:
Dzięki Marcin i pomocnicy za organizację :mrgreen:
Dzięki wszystkim za fajną atmosferę :mrgreen:

Chciałem napisać: nic dodać, nic ująć, ALE:
PLUS dobra organizacja, moc pamiątek, sprzęt w dobry stanie i ta liczba (TO REKORD POLSKI!), emocje, pogoda (choć to nie organizatora zasługa hehe), tylko WC... (ale to z kolei nie Marcina wina, ale musi wywrzeć presję na szefa ośrodka, sam mu zresztą to powiedziałem).

Pozdrawiam wszystkich uczestników zawodów oraz ekipę z Plazy.
Marcin, impreza rewelacyjna!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie będę rozpisywał się nad szczegółami - napiszę tylko że dla mnie był to najlepszy fliperowy event w jakim uczestniczyłem.

Mam nadzieję że za rok zorganizujesz III edycję PPPP Smile
Ja również chciałem wszystkim mocno podziękować za przyjazd (w sumie przez 2 dni było 36 zawodników w tym tylko ja i siostra z Kołobrzegu a tak to reszta z różnych zakątków Polski) nie było łatwo was tu ściągnąć ale robiliśmy flippery prawie non stop od soboty tydzień przed turniejem z ojcem i oczywiście Andrzej Karpińskim. Łukasz Dziatkiewicz i Jakub Ciepliński w ostatnich dniach równie dzielnie się spisywali (miło wspominam jak skręcaliśmy playfield od REVENGE FROM MARS na chodniku przed magazynem).

Ciężko wymienić z imienia i nazwiska bo bardzo dużo osób miało chęć pomocy, ogólnie wszystkim którzy przed i w trakcie turnieju pomagali w czyszczeniu, wymianie żarówek, poziomowaniu, noszeniu .... flipperów.

Udało się postawić na nogi i usprawnić 32 flippery co nie było łatwe, ale jest satysfakcja z pobicia rekordu co do ilości maszyn Big Grin Myślę że za rok podniesiemy poprzeczkę ...

Podziękowania dla Łukasza Dziatkiewicza za wspólną organizacje turnieju, dodatkowo mocno odciążył mnie w sprawach z mediami, projektami bo nie miałem do tego głowy ani czasu.

Podziękowania dla Marcina Krysińskiego za wydrukowanie materiałów turniejowych (plakaty, dyplomy A3 i A4, pocztówki, zakładki do książek .... ) oraz plik exela do turnieju ELITE.

Podziękowania dla rodzinki Tkaczów za przygotowanie kubków i koszulek na nagrody.

Podziękowania dla Jarka Rupiewicza i Marcina Dylewskiego za ogarnięcie tematu z exelem i przeprowadzenie turnieju, Jarek dodatkowo dzięki za smycze !

Podziękowania dla Andrzeja Stasiukiewicza za wszystkie projekty któe przygotował, miał przy tym mnóstwo roboty, jego prace widzimy na banerze, plakatach, dyplomach, kubkach, smyczach, wszystkich innych materiałach od PRINTIMUSa.


Mam nadzieje że do następnego roku, wpadnie kilka rodzynków do kolekcji oraz usprawnię te których jeszcze nie graliście, powinien wypalić już turniej CLASSIC i ściągnę was w jeszcze większej ilości do Dźwirzyna na PLAZA PARK PINBALL PARTY III z może nawet 40 flipperami ....
marcinkg napisał(a):Mam nadzieje że do następnego roku, wpadnie kilka rodzynków do kolekcji oraz usprawnię te których jeszcze nie graliście, powinien wypalić już turniej CLASSIC i ściągnę was w jeszcze większej ilości do Dźwirzyna na PLAZA PARK PINBALL PARTY III z może nawet 40 flipperami ....

No to powoli zamykamy sprawy turnieju PPPP II...
Wszystkie wyniki wysłałem do IFPY(WPPR), niżej jeszcze niepublikowane z urodzinowego Mariusza Tkacza:

Mario's Birthday II
1. Mariusz Tkacz (jak rok temu!; poprawka - chyba za bardzo się przyzwyczaiłem do tryumfów Mariusza, w zeszłym roku wygrał gospodarz, czyli Marcin Kisiel)
2. Łukasz Dziatkiewicz
3. Marcin Krysiński
4. Łukasz Wawryka
5. Jakub Tkacz
6. Marcin Kisiel
7. Anna Kisiel
8. Marek Kotkiewicz
9. Daniel Nowak
10. Jacek Wenda
11. Piotr Dancewicz
12. Aleksander Żurkowski
13. Adam Kuncewicz
14. Kuba Gajewski
15. Piotr Wiszniewski
16. Cezary Głowala
17. Andrzej Karpiński
18. Arkadiusz Marciniszyn
19. Szymon Marciniszyn
20. Kasia Balke
21. Piotrek Czajka
22. Olek Bujak
23. Marcin Tłusty
24. Łukasz Czajka
Marcin

Wyrażam swój DUŻY podziw dla pracy jaką wykonałeś wraz z pomagającymi Ci osobami. Gratuluję bo warto było przyjechać. Wiem też co to znaczy ogarnąć imprezę na kilkadziesiąt osób i flipperów.

Impreza fajna, pogoda dopisała, w sumie nawet prąd był przez większość czasu Smile

Sugeruję, wszakże żeby porozmawiać z właścicielem Ośrodka o jakości pomieszczeń sanitarno-epidemiologicznych bo to była niestety masakra. W stosunku do zeszłego roku to nawet jeszcze gorzej.

Na wszelki wypadek skobelek do męskiej toalety zabiorę ze sobą w przyszłym roku...
printimus napisał(a):Na wszelki wypadek skobelek do męskiej toalety zabiorę ze sobą w przyszłym roku...

Nie zapomnij też o latarce. Smile
Chciałem bardzo podziękować w imieniu swoim i Kuby za MEGA imprezkę, super pogodę cało- tygodniową .Wielki szacun za organizację i przygotowania do turnieju dla Ciebie Marcin i osób ci pomagających.Zapowiadamy się już za ROK ;-)

Rok temu ta turnieju urodzinowym byłem 3 ;-)

WYNIKI TURNIEJU URODZINOWEGO 2012

1. Marcin Kisiel
2. Daniel Nowak
3. Mariusz Tkacz
4. Aleksander Żurkowski
5. Łukasz Dziatkiewicz
6. Dominik Tkacz
7. Ania Kisiel
8. Łukasz
9. Kamil
10. Piotrek
Mario
dyleck napisał(a):
printimus napisał(a):Na wszelki wypadek skobelek do męskiej toalety zabiorę ze sobą w przyszłym roku...

Nie zapomnij też o latarce. Smile

W tym temacie Marcin ma problem rozwiązany - użycza lampy halogenowej
dołączam do podzięksów i pozdrosów.

wdzięczny jestem wszystkim tym, którzy stworzyli na miejscu atmosferę serdeczności i uprzejmości.

z przyjemnością wrócę w przyszłym roku.

Mario: proponuję stworzenie osobnego rankingu z wszystkich turniejów urodzinowych. rozdanie nagród po 10 kolejkach (za 8 lat).
Mario: proponuję stworzenie osobnego rankingu z wszystkich turniejów urodzinowych. rozdanie nagród po 10 kolejkach (za 8 lat)

OK nie ma problemu proponuję podliczenie punktacji i rozdanie nagród za 4 lata na 40-ce :lol:
Mario
bomba. zbieraj wyniki. za 4 lata wielki finał.
alexanderhrabia napisał(a):bomba. zbieraj wyniki. za 4 lata wielki finał.

Popieram, jak to miło gdy panuje zgoda!

Dodam, że Mariusz jako zwycięzca zagrał z synem Kubą, który wygrał PPPP Pinball2000 o dysk twardy. Śmiesznie to wyszło :lol:
MARIO napisał(a):Mario: proponuję stworzenie osobnego rankingu z wszystkich turniejów urodzinowych. rozdanie nagród po 10 kolejkach (za 8 lat)

OK nie ma problemu proponuję podliczenie punktacji i rozdanie nagród za 4 lata na 40-ce :lol:

to jak za cztery lata, może razem zrobimy 40-stke :mrgreen:
Nie ma problemu robimy - :lol: Marcin szykuj na ten turniej 40 topowych flipperków :lol:
Mario
jak są wszyscy zadowoleni mimo sporej obsuwy ze starem i kilku godzinnym brakiem prądu to znaczy, że mogę zacząć przygotowania do PLAZA PARK PINBALL PARTY III Big Grin


za 4 lata chyba się tam nie pomieścimy z ilością flipperów i mam nadzieje ilością zawodników Smile

przejmiemy namiot tyskie na czas imprezy Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości