Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 24-25.08.2013r
#46
Myślałem o terminie podzcas pobytu na wakacjach.
#47
a kiedy na wakacjach bedziesz ?

ja ogolnie malo potrafie z elektroniki Smile kabelek przylutuje jak widze z kad odpadl, bezpiecznik wymienie i to tyle, ale chce sie nauczyc zeby samemu ogarniac naprawy
#48
Od 28 lipca do 09\sierpnia Ustronie Morskie
#49
zgłaszam swoja obecnośc Smile
Życie jest chorobą, cały świat szpitalem, śmierć - lekarzem Smile
#50
Dla jadących z Warszawy dobra opcja z tym przewoźnikiem ,ja tym razem tak lecę:
https://pksbilety.pl/
-bilety można kupić po 15 zł.(do Kołobrzegu)
#51
ktos do Kolobrzegu sie wybiera ? bo nie wiem czy robic zeby zrobic bo malo was bedzie, czy malo spac i zrobic na grubo Smile
#52
Na chwilę obecną wybieram się Smile To jedna z tych imprez których nie chciałbym opuścić Smile
#53
ja jestem, może jeszcze kolesia przyciągnę
#54
Ja też jestem na pewno. I być może jeszcze brata przytargam. Napalił się strasznie na AFM. Wink
#55
prosilbym wszystkich ktorzy sa na 100% pewni i tych ktorzy prawie pewni o kontakt na marcinkolobrzeg@o2.pl chodzi mi o krotkiego emaila z checia udzialu w turnieju Imie Nazwiskio Miasto numer tel najlepiej (bede dzwonic przed samym turniejem sie upewnic czy bedziecie)

miasto po to ze moze kots chce sie wybrac a nie ma transportu a drugi z kolei jedzie sam samochodem i moglby zabrac Smile

chodzi mi o to aby powoli zrobic liste chetnych bo nie chcialbym takiej sytuacji ze bede liczyl ze przyjedzie 30 osob, a bedzie ich 50 i bedzie tlok zamieszanie, wpisywanie nazwisk, brak osob do obslugi itp

z gory dzieki

Na ta chwile naliczylem 27-30 sztuk ktorym duzo nie potrzeba aby je usprawnic, 9 jest pod znakiem zapytania czy uda sie uratowac, classic musze odpuscic bo mam kilka sztuk ale zupelnie nie ogarniam tematu

wiecej szczegolow sie pojawi za kilka dni, jakies fotki miejsca jak to wyglada w tym roku i z przygotowan, najwazniejsze aby 24 i 25 byc na miejscu
#56
A wrzucisz listę maszyn których możemy się spodziewać? Smile
#57
Marcin koniecznie daj Jack Bota.
Filmik z dobrej partyjki turniejowej polecam:
http://pinball.org/videos/tournament/nor...s-jackbot/
#58
Te tytuły powinienem ogarnąć, niektóre maja małe usterki, trzeba wyczyścić lub zmienić trochę gumek i żarówek.

ATTACK FROM MARS
CONGO
CORVETTE
DEMOLITION MAN
DIRTY HARRY
DOCTOR WHO
DRACULA
FISH TALES
FUNHOUSE
GILLIGANS ISLAND
GOLDEN EYE
HURRICANE
JACKBOT
JUDGE DREED
MONSTER BASH
NO FEAR
POPEYE
SCARED STIFF
SPACE JAM
TALES OF THE ARABIAN NIGHTS
TERMINATOR 2
THE FLINTSTONES
THE GETAWAY
THE SHADOW
WHITE WATER
WORLD CUP

Z tymi juz troche gorzej ... ale bede walczyl

ESCPAE FROM THE LOST WORLD
INDIANA JONES
JOHNY MNEMONIC
JURRASIC PARK
LEATHAL WEAPON
NBA FASTBREAK
ROADSHOW
REVENGE FROM MARS
STAR WARS EPISODE 1
TWISTER
WHO DUNNIT

plan na dziś minimum 25 sztuk Smile jak wyjdzie zobaczymy ale mniej niż w tamtym roku na pewno nie będzie

Kto chce połączyć urlop w Kołobrzegu z serwisem flipperów zapraszam bo brakuje rak do pracySmile
#59
Napraw RFM i zrób side tournament - AFM+RFM o nazwie np. Fighting Aliens albo Mars Trouble, etc.
#60
jakos planuje zrobic glowny i side zeby punkty dostac za 2 turnieje, pierwszy plan byl williams/bally na glopwny a side sega/data east ale po sprawdzeniu co dziala a co nie chyba zrobie glowny na williamsach a poboczny na bally i reszta swiata (sega, data east, pin 2000)

dadatkowo bedzie stal VIRTUAL PINBALL firmy tab ogolnie dostepny dla tych co nie mieli okazji zagrac


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości