Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 24-25.08.2013r
#61
będę na pewno, mejla przyślę później.
w zeszłym roku było mega - a najlepsze ze wszystkiego: karaoke w tle z kolekcją złotych szlagierów.

nie odpuszczaj, szanowny gospodarzu, remontuj, ile wlezie i szykuj się do obrony tytułu.
#62
w tym roku karaoke jest w wielkim namiocie oddalonym o 20 m od turnieju wiec nie bedzie zaklocalo
#63
pozytywne info, jestem dogadany z Panem Andrzejem z Radomia na przyjazd tydzien przed turniejem i bedziemy reanimowac ile sie da, aby ilosc i stan techniczny byly na jak najwyzszym poziomie !

prosze o reszte chetnych ktorzy nie wyslali emaila do mnie z potwierdzeniem swojego udzialu aby to zrobili, bo chce wiedziec ile osob mniej wiecej bedzie, chcemy w jak najlepszy sposb ustawic flippery i przygotowac sie organizacyjnie do wszystkiego
#64
już druga ale nie ostatnia wersja plakatu, co sądzicie ?

[Obrazek: erjr.jpg]
#65
Bardzo fajny,fliperek jeszcze bym poprawił (bardziej w stylu tych lalek ) i będzie ok.
#66
Plakat super! jedynie tylko sam fliper mógłby nabrać trochę kolorów Smile
#67
mnie nie będzie (kawalerskie). A co do plakatu: albo laski za bardzo ubrane albo flipper za mało Smile
#68
Kto z Warszawy jedzie na 100% i kiedy?
Ja najchętniej wyruszyłbym jakoś w czwartek wieczorem.
#69
Ja jadę sam, ale ruszam w piątek po pracy, czyli około 16. Mam 3 miejsca wolne w tamtą stronę i jedno wolne na powrót (jeśli komuś nie przeszkadza powrót z moją przyszłą teściową i żoną Smile ).
#70
Szybko idzie. Zostało mi jeszcze jedno miejsce w stronę "Tam".
#71
Troche informacji na sam tremat turnieju bo tego brakuje, a nie ma czasu nad tym sie zastanowic.

Mam postawione na nogi u siebie:

19 williamsow

10 bally/midway

2 pin 2000 (tu nie jest pewne czy beda 2 sztuki)

5 sega

2 data east

(classikow w tym nie icze, bo ich raczej na pewno nie ogarne, na mniejszym wyswielaczu jest tylko FUNHOUSE, tak to wszystko DMD)

Nie wiem ile z tego uda sie wyszykowac do turnieju ale powinno byc tego sporo 25 minimum ale mam apetyt na wiecej moze nawet 35 jak wszystko bedzie szlo jak trzeba. Wszystko w rekach Pana Andrzeja z Radomia ale kilka sztuk ma tylko jakis grubszy problem tak to mniejsze sprawy. Co bedzie sprawne to szybko czyscimy kilka gumek zarowek zmiana i do Dźwirzyna jedzie Smile

w tym roku zajmiemy chyba cale to zadaszenie taka iloscia flipperow, mam pomysl jak flippery ustawic zeby bylo miejsce do swobodnej gry, jest miejsce na projektor, 3 stoly bilardowe ktore stoja na miejscu flipperow beda robic za stoly z wynikami i pierdolami

Kilka pytan do wszystkich:

1. Ile robic turnieji ? chodzi mi tutaj o punkty do WPPR dostaniemy za glowny i side ? czy jest szansa cos wiecej wynegocjowac ? fajnie jakby dali nawet za 3 turniej cos w koncu 2 dni, raz w roku i jak na nasze warunki to chyba bardzo grubo

wyzej ilosc flipperow, macie jakies pomysly jak to dobrze podzielic ?

glowny grac na wszystkim a side na czym ?

1 dzien glowny na williamsach 19 sztuk, drugi dzien side na bally/midway moze do 10 uzbieramy i trzeci turniej sega/data + pin 2000 suma 9 sztuk ?

liczba turnieji, to jeszcze nagrody za kazdy poszczegolny, dyplomy itp to trzeba nad tym wczesniej pomyslec

2. w pierwszy dzien flippery odpalimy o 10, turniej mam nadzieje ze zaczniemy do 12 po zapisach itp ale jak z drugim dniem ? zaczac turniej/turnieje wczesniej ? o ktorej wracacie do domu ? jakies pociagi itp ?

3. na jakich zasadach gramy ? chodzi o system rozgrywem bo bylem przekonany ze tak jak w tamtym roku bedzie najlepiej, prezes podrzucil temat ze moze jednego gra kazdy z kazdym zrobic system ? co o tym myslicie ?


4. wysokosc wpisowego .... i tu za chwile pewnie bedzie wojna Smile

malo osob potwierdzilo swoj przyjazd 20-22 osoby niby pewne, a reszta planuje albo jak sie uda, z Kolobrzegu nie mam nikogo chetnego .... "zenada"

znamy sie prawie wszyscy, widzimy na turniejach i nie tylko mamy wspolne hobby wiec bez czarowania i jak do swoich pisze nizej

co chce dac za wysokosc wpisowego dla grajacych oraz jakie sa koszta organizacji:

zaznaczam odrazu ze ilosci moga sie lekko zmienic

-przez 2 dni wszystkie flippery odpalone na free play, zobaczymy jak to bedzie z graniem na maszynach turniejowych, zeby ich nie zepsuc przed turniejem ale mysle ze Andrzej bedzie na miejscu to na biezaco ogarnie jak cos bedzie i nie bedzie takiej sytuacji ze ktos bedzie sie nudzil

-smycze z identyfikatorami dla kazdego uczestnika (dzieki Jarek Rupiewicz za zalatwienie tego)

- plakaty, dyplomy, pocztowki, zakladki do ksiazek, wkladki do identyfikatorow w duzej ilosci (podziekowania dla Marcina Krysinskiego)

- duzy baner oraz naklejki z plakatem TURNIEJOWYM(kolega z Kolobrzegu robi po kosztach materialow w swojej firmie DRUK 55)

- kubki 2 x dla pierwszej 8 + koszulki 2 razy dla finalowej 4 + dlugopisy dla wszystkich (tutaj Mariusz Tkacz zrobi to w super cenach poswiecajac swoj czas sprzet itp z gory podziekowania)

- zamowie takie trofe jak w tamtym roku 2 x dla pierwszej 3, jest pomysl zlota srebna i brazowa tabliczka, chyba jednej wielkosci tabliczki i deseczki

- transport wydaje sie nic ale z magazynu w Kolobrzegu do Dxwirzyna mam w 2 strony 35km Smile na paliwozernego busa wsadze 5 sztuk na nogach tylko na 30 sztuk trzeba kilka razy jechac, do tego trzeba je po turnieju odwiesc ....

- nie wiem kto to bedzie nosil ale pewnie ja ale nie sam, potrzebne jeszcze 3 osoby jak nie bedzie nikogo ze znajomych oferujacych swoja pomoc to tak samo trzeba komus zaplacic za dzwiganie tego (16 sztuk stoi w piwnicy w bloku normlanie i wyniesc to nie jest latwa sprawa)

- koszty serwisu dla Pana Andrzeja (przejezdza do mnie na tydzien) i juz sie boje czy mnie stac na to Smile

- 2 dniowki dla 2 osob ktore beda zapisywaly wyniki i ogarnialy co trzeba

-moj bezcenny czas przez 2 tygodnie przed turniejem 5 godzw ciagu dnia robie swoje sprawy, 12 flippery reszta to odpoczywam planuje i spie

- masa czesci ktore wsadzam do flipperow jest nie policzalna

i sporo innych rzeczy o ktorych juz nie bede pisal, bynajmniej nikt nie powiedzial ze ma byc to impreza charytatywna i ze muszse wyjsc na 0, na pewno nie chcialbym dolozyc jak w tamtym roku Smile

plan byl 60zl za 1 dzien, placac za 2 dni z gory 100zl, ale przy takiej ilosci chetnych wystarczy na pewno bede musial do tego dolozyc i pytam czy dla kogos bedzie problemem 70zl za 1 dzien, 120 za 2 dni ? nie chcialbym oszczedzac na nagrodach, postawic mniej flipperow itp, tylko robie raz w roku na grubo, najwiecej flipperow na w jednym miejscu w PL i chyba tytuly tez nie sa slabe Smile

jakbym robil np 4 turnieje w roku to wpisowe 40-50zl to w skali roku bym mial na koszta, ale 1 turniej na rok to nie jest latwo

zostawiam decyzje dla was, jak powiecie ze chce zedrzec to zostawiamy tansza opcje i tez jakos to bedzie, ale chcialbym aby impreza sie udala, niczego nie brakowalo, stan maszyn jak najwyzszy oraz za rok spotkac was wszystkich na PLZA PARK PINBALL PARTY III i tu juz musi byc nagroda za wygrana flipper !!!!
#72
dajcie szybko odzew bo do wieczora musimy cos ustalic, prezes musi to przelozyc z mojego na polskie, zasady itp.
#73
marcinkg napisał(a):dajcie szybko odzew bo do wieczora musimy cos ustalic, prezes musi to przelozyc z mojego na polskie, zasady itp.

Proponuję (bo wstępnych rozmowach z Marcinem) pierwszego dnia ELITE (każdy z każdym, więcej gier - tyle co uczestników), drugiego wedle znanych starych zasad (czyli jak rok temu czy na MP), a więc pucharowy. Oba turnieje równorzędnie liczone tak na PLF jak i (jeśli się da) WPPR. Do tego turnieje poboczne ile się uda, na pewno na Pinball 2000, bo to specyficzne maszyny i obie nie będą w pełni sprawne. Chodzi tylko o monitory, ale mimo wszystko. Zasady - jak Terminatory w Bytomiu, po 2-3 próby, zapisane najlepsze wyniki po jednym z każdej.
Drugi (bo nietypowy, coś nowego) markowy - DATA EAST/SEGA, tylko jakie zasady ?
CO WY NA TO ?
cdn...
#74
To ja mam tylko postular by Elite było jednak drugiego dnia. To szybko idzie, a ja w niedzielę będę się ewakuował najpóźniej w okolicach 17, tak więc na normalnych zasadach na pewno nie zostanę do końca.

Co do wpisowego, to nie ma dla mnie znaczenia - zapłacę tyle ile będzie ustalone i nie będę się kłócił. Smile
#75
marcinkg napisał(a):19 williamsow
10 bally/midway
2 pin 2000 (tu nie jest pewne czy beda 2 sztuki)
5 sega
2 data east
38 maszyn - super! Może dobijesz do 40... Wink
marcinkg napisał(a):1. Ile robic turnieji ? chodzi mi tutaj o punkty do WPPR dostaniemy za glowny i side ? czy jest szansa cos wiecej wynegocjowac ? fajnie jakby dali nawet za 3 turniej cos w koncu 2 dni, raz w roku i jak na nasze warunki to chyba bardzo grubo
Nie zawsze im więcej tym lepiej. Ostatnio w Bytomiu były 4 i... pod koniec zapanował lekki chaos. IMHO turniej główny plus jeden poboczny, ewentualnie drugi poboczny ale wtedy musiałoby to być coś "szybkiego"
marcinkg napisał(a):wyzej ilosc flipperow, macie jakies pomysly jak to dobrze podzielic ?
glowny grac na wszystkim a side na czym ?
Główny: Williams/Bally
Poboczny: reszta
II (ewentualny) poboczny: P2k
marcinkg napisał(a):na jakich zasadach gramy ? chodzi o system rozgrywem bo bylem przekonany ze tak jak w tamtym roku bedzie najlepiej, prezes podrzucil temat ze moze jednego gra kazdy z kazdym zrobic system ? co o tym myslicie ?
Główny tradycyjnie czyli eliminacje a potem grupy 4 osobowe z których wychodzą po 2 osoby.
Poboczne: można poświrowac.
marcinkg napisał(a):zamowie takie trofe jak w tamtym roku 2 x dla pierwszej 3, jest pomysl zlota srebna i brazowa tabliczka, chyba jednej wielkosci tabliczki i deseczki
Super! takie trofeum/puchar (nawet jakiś mały i tani) zawsze fajniej się kojarzy niż "tradycyjny dyplom"
marcinkg napisał(a):pytam czy dla kogos bedzie problemem 70zl za 1 dzien, 120 za 2 dni ?

Dla mnie OK.
Moim zdaniem (zaznaczam że wypowiadam się za siebie) wole zapłacić te 20 czy nawet 40 PLN więcej ale niech impreza będzie full wypas! Skoro wydaje kilka setek na podróż, zakwaterowanie, żarcie, napoje to... oszczędzanie 20 PLN kosztem głównego celu wyjazdu byłoby IMHO bez sensu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości