Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 24-25.08.2013r
#91
Ja jestem za czyms takim, jak cos zle to mnie poprawcie:

1. Sobota turniej zwykly tradycyjny o nazwie TongueLAZA PARK PINBALL PARTY II na zasadach jak w tamtym roku (eliminacje na wszystkim co 100% sprawne, a jak bedzie sporo graczy i duzo maszyn i bedziemy sie obawiali ze sie nie wyrobimy z rozegraniem kolejnych etapow, to wyrzucimy z turniejowych te ktore sa widywane czesto na turniejach w Polsce), druga sprawa w zaleznosci od ilosci graczy z eliminacji wychodzi do kolejnego etapu albo pierwsza 32 albo pierwsza 16 albo 24 ?

2.Niedziela turniej poboczny o nazwie: PLAZA PARK PINBALL PARTY II ELITE (exel losuje pare zawodnikow i to na jakiej maszynie graja i tu Jarek musi ogarnac aby Ci sami zawodnicy nie wpadli na siebie po raz drugi, i to aby kazdy zawodnik najlepiej w kazdej kolejce dostawal inna maszyne. jest to do ogarniecia ? i jak konczymy ? po danej godzinie kto ma najwiecej punktow wygrywa ? czy wylaniamy pierwsza 4,6,8 i tam tez systemem kazdy z kazdym ? fajnie jakby final tez byl w tej formule (eliminacje i final za wygrana 1 punkt za przegrana 0)

PLAZA PARK PINBALL PARTY II idzie do WPPR jako glowny i PLF

PLAZA PARK PINBALL PARTY II ELITE idzie do WPPR jako side tournament (moze dadza jakies fajne punkty za niego z uwagi ze bedzie sporo osob, na wielu maszynach i na innych zasadach niz w dzien poprzedni, dodatkowo impreza na tych maszynach i w tym miejscu tylko raz w roku)


3.PINBALL 2000 jezeli uda sie usprawnic 2 sztuki, beda staly z boku przy stole z komputerem, LCD i rzutnikem przed 2 dni ludzie beda mieli czas aby na kazdym zagrac 3 razy turniejowo i brany do klasyfikacji bedzie najlepszy wynik na danym flipperze. Punkty na zasadzie przez eekend na REVENGE FROM MARS zagralo 50 osob, mam najlepszy wynik mam 50 punktow, na STAR WARS zagralo 45 osob, mam najlepszy wynik mam 45 punktow

jakby udalo sie PINBALL 2000 wrzucic rowniez do WPPR nawet za jakies groszowe punkty to tez fajnie, pewnie OPCJA DODATKOWA by w tym pomogla jakby bylo np 70 uczestnikow

DODATKOWA OPCJA (POMYSL) co myslicie aby osoby nie biorace udzialu w glownym turnieju mogly wziasc udzial w turnieju PINBALL 2000 ? w taki sposob ze te automaty nie beda na FREE PLAY, tylko na kase (oczywiscie uczestnika turnieju beda wlaczane kredyty za free) wtedy wczasowicze ktorzy nie beda chcieli grac w calym turnieju beda mogli porownac sie z wyjadaczami chociaz w taki sposob ? wrzuca sobie 2zl na jedna gre i zapisze sie ich wynik, albo 5zl na 3 gry i zagraja 3 gry, zapisany zostanie najlepszy wynik ?


4.DATA EAST/SEGA nie kazdy lubi, sa tacy co omijaja ale to tez sa fajne flippery, jezeli czas pozwoli rowniez mozemy zagrac mini turniej tylko na tych tytulach
Musze ogarnac 2 osoby do obslugi tego wszystkiego ktore nie beda graly, zaplace im dniowki i maja ogarniac exela zapisy, zasady itp wiec mysle ze sobie by poradzily z tym

5.Otwarcie sobota godzina 10, start turnieju 11 (wiadomo jak to w praktyce zanim sie wszyscy zapisza itp bedzie dluzej, ale zrobienie turnieju na zasadach jak w tamtym roku pozwala na start turnieju tym co sa gotowi o 11, a kolejnym osoba co sie zapisza nawet o 13, bo grupy beda dobierali sobie sami, jedni miedzy flipperami beda latali do WC, zapalic, zjesc cos itp, a spoznialzcy przycisna jednego za drugim i tez sie wyrobia, pewnie bedzie nawet 2 osobom ciezko wyniki wpisac do kompa w dobrym tempie wiec jak jedni skoncza i beda sie jeszcze wyniki wpisywac nastepni ich dogonia
#92
Prezes napisał(a):
Jaro napisał(a):Jeszcze jedna sprawa, przy turnieju każdy z każdym, jeżeli nie rozegramy pełnej rundy (mniejsza ilość kolejek) i jest nieparzysta ilość graczy, to będą kilka osoby, które rozegrają mniejszą ilość spotkań.
I tu przy sumowaniu punktów może pojawić się problem.

no to dogrywki będą konieczne chyba
bo jak inaczej ?


w Echzell jak byla nieparzysta liczba graczy to wrzucano zawodnika JOKER, czyli jak ktos na niego trafi to dostaje wygrana z automatu i po problemie
#93
marcinkg napisał(a):
Prezes napisał(a):
Jaro napisał(a):Jeszcze jedna sprawa, przy turnieju każdy z każdym, jeżeli nie rozegramy pełnej rundy (mniejsza ilość kolejek) i jest nieparzysta ilość graczy, to będą kilka osoby, które rozegrają mniejszą ilość spotkań.
I tu przy sumowaniu punktów może pojawić się problem.

no to dogrywki będą konieczne chyba
bo jak inaczej ?


w Echzell jak byla nieparzysta liczba graczy to wrzucano zawodnika JOKER, czyli jak ktos na niego trafi to dostaje wygrana z automatu i po problemie

No właśnie i ktoś ma farta i ma wygraną za free, albo nie masz szczęścia i grasz z samymi zawodnikami z czołówki, bo jest tylko kilka kolejek (nie ma pełnej rundy każdy z każdym) i akurat tak ułoży się dobór zawodników.
#94
Sytuacja o której wspomina Jaro wydarzyła się w Bytomiu...

http://www.forum.flippery.com.pl/viewtop...8&start=32
#95
jezeli bedzie przy dobrych wiatrach 30 graczy w niedziele to nie damy rady zagrac kazdy z kazdym od 11 do 18 ? wychodzi troszke wiecej niz 4 gry na godzine, jak bedzie nieparzyscie to kazdy dostanie raz Jokera bo bedzie musial raz byc bez pary i chyba ok ? tylko czy exel to ogarnie, jestescie w stanie to zrobic ?

wtedy dalej przechodzi 8, 6 albo 4 w zaleznosci czy ktos z tej grupy spieszy sie lub nie do domu i konczymy kazdy z kazdym final
#96
marcinkg napisał(a):jezeli bedzie przy dobrych wiatrach 30 graczy w niedziele to nie damy rady zagrac kazdy z kazdym od 11 do 18 ? wychodzi troszke wiecej niz 4 gry na godzine, jak bedzie nieparzyscie to kazdy dostanie raz Jokera bo bedzie musial raz byc bez pary i chyba ok ? tylko czy exel to ogarnie, jestescie w stanie to zrobic ?

wtedy dalej przechodzi 8, 6 albo 4 w zaleznosci czy ktos z tej grupy spieszy sie lub nie do domu i konczymy kazdy z kazdym final

Marcin Krysiński wyśle Jarkowi wszystkie tabelki i pewnie nie będzie problemu od tej strony.
Turniej Elite może się skończyć jak każdy z każdym (lub przynajmniej tyle samo razy) zagra - na podst. tego punktacja i finito.
#97
marcinkg napisał(a):DODATKOWA OPCJA (POMYSL) co myslicie aby osoby nie biorace udzialu w glownym turnieju mogly wziasc udzial w turnieju PINBALL 2000 ? w taki sposob ze te automaty nie beda na FREE PLAY, tylko na kase (oczywiscie uczestnika turnieju beda wlaczane kredyty za free) wtedy wczasowicze ktorzy nie beda chcieli grac w calym turnieju beda mogli porownac sie z wyjadaczami chociaz w taki sposob ? wrzuca sobie 2zl na jedna gre i zapisze sie ich wynik, albo 5zl na 3 gry i zagraja 3 gry, zapisany zostanie najlepszy wynik ?

Według mnie bardzo ciekawy pomysł Smile Warty wdrożenia. Może dzięki temu pojawią się nowi ludzie.

Cena

Jak dla mnie nie gra roli.

Zasady

Nie wypowiem się gdyż jestem z wami od niedawna i rzadko bywam na turniejach. Jak ustalicie tak będzie a Ja psioczyć nie będę.
#98
taka mala podpowiedz Smile nie robcie nie wiem ile turniejow ;-) bo z tego bedzie tylko wiekszy chaos i tyle, lepiej zrobic dwa konkretne z przejzystymi zasadami trwajace troche dluzej,ewentualnie max 3 ,chociaz uwazam ze to i tak juz za duzo bo kazdy bedzie gonil z turnieju do turnieju zeby wyciagnoc maxa Smile ale tak sobie tylko glosno mysle.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#99
Jeszcze jedno

Marcin czy możesz załatwić z ośrodkiem że jeśli będą mieli wolny pokój to wpuścili by pensjonariusza który jest uczestnikiem turnieju wcześniej niż doba hotelowa ? ( część z nas może przyjść na turniej prosto zza kółka a jak by byli wcześniej to mogli by chwilę odpocząć / przespać po podróży. I nie tylko kierowcy ).
Pytanie z innej beczki:

Czy ktoś może planuje wyjechać z Warszawy w czwartek (pograć w piątek/sobotę/niedzielę) i wracać w poniedziałek rano?
robimy 2 duze:

sobota PLAZA PARK PINBALL PARTY II (gramy na wszystkim co sprawne w 100% na starych zasadach czyli eliminacje, cwiercfinal, polfinal i final)

niedziela PLAZA PARK PINBALL PARTY II ELITE (gramy na wszystkim co sprawne w 100% na nowych zasadach ELITE, jak bedziemy znali liczbe uczestnikow obgadamy czy kazdy z kazdym czy okreslona liczba gier)


i 1 mini pinball 2000 (na 2 flipperach REVENGE FROM MARS i STAR WARS EPISODE 1) oczywiscie jak usprawnimy maszyny (bedzie polegal na tym ze flippery beda staly 2 dni na free play i kazdy bedzie mial 3 gry tunriejowe i najlepszy wynik zapisany bedzie do tabeli.

opcja sega/ data east zostaje w pogotowiu, zobaczymy jak z czasem


skyline - mysle ze jutro bedziemy mieli juz w miare oficjalne info, mozesz wrzucic na jakies niemieckie forum temat, moze ktos sie pojawi, od Berlina to tylko 280 km, z czego 250 to autostrada albo dobra droga ktora mozna smialo ponad 100 jechac, sporo punktow do zgarniecia przez weekend do WPPR, moge pomoc w znalezieniu taniego i dobrego noclegu. Napisz do mnie na priv jak mozesz to zrobic to puszcze Ci na emaila plakat i info

a ty bedziesz?
z pokojem wiem ze nie jest latwo wczesniej, bo im sie przed turniejem akurat turnus konczy, jak mi przypomnisz dzien wczesniej to zagadam z nimi ale nic nie moge obiecac

DLA TYCH CO JESZCZE NIE MAJA NOCLEGU:

WOLNE POKOJE W PLAZA PARK:

(2 wersalki w pokoju, smialo 2 pary moga spac)

21-29.08 2 wolne pokoje

25-31.08 8 wolnych pokoi

23-24.08 - 1 wolny pokój

17-31.08 1 wolny pokój


OW PLAZA PARK Dźwirzyno

Ul .Wyzwolenia 5
78-131 Dźwirzyno

Nr stacjonarny: (094) 3585160
Nr komórkowy (048) 535-256-660 (rezerwacje)
Pytanie od laika który niewiele rozumie Smile

Chciałbym bardzo zajrzeć bo ze Szczecina niedaleko, ale czy się uda będę wiedział w sobotę rano. Czy dla kogoś kto nie będzie brał udziału w turnieju a chciałby wpaść na kilka godzin w sobotę z dzieciakiem pograć trochę i popatrzeć na Was Smile (oczywiście za to zapłacić) jest jakaś opcja ? Ew przekimać w wozie i następnego dnia też się pobawić ?
Busol, pewnie

a dlaczego nie chcesz wziasc udzialu w turnieju ?
Ja chętnie ale jak napisałem - nie do konca rozumiem zasady
Czy jak przyjade np. o 16.00 czy o 18.00 to czy uiściwszy można pograć jesli turniej zaczyna się o 11.00


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości