Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasady Turniejów
#16
Jak niektórych czytam niektórych to jesteście jak FIFA z UEFA żadnych zmian !!! :-P Ja tylko zapytałem się,jak wyglądają turnieje (mój 1 post - Zasady Turniejów) a jeżeli chodzi o zmiany,to dlaczego organizatorzy mają fory i wiedzą na jakich maszynach będą rozgrywki (2.Każda z grup rozgrywa między sobą partie na 3 maszynach wskazanych przez organizatora) przecież to można w bardzo prosty sposób tak zmienić,że nawet organizatorzy nie będą wstanie wiedzieć jakie maszyny z 6 będą brały udział w turnieju.

PS.Nigdy nie zmierzę się z wami,za słaby jestem.Co najwyżej wam mogę lizać buty :-P
OST+FRONT Młodszy brat Rammsteina https://ostfront.de
Odpowiedz
#17
lactoral napisał(a):Jak niektórych czytam niektórych to jesteście jak FIFA z UEFA żadnych zmian !!! :-P Ja tylko zapytałem się,jak wyglądają turnieje (mój 1 post - Zasady Turniejów) a jeżeli chodzi o zmiany,to dlaczego organizatorzy mają fory i wiedzą na jakich maszynach będą rozgrywki (2.Każda z grup rozgrywa między sobą partie na 3 maszynach wskazanych przez organizatora) przecież to można w bardzo prosty sposób tak zmienić,że nawet organizatorzy nie będą wstanie wiedzieć jakie maszyny z 6 będą brały udział w turnieju.

PS.Nigdy nie zmierzę się z wami,za słaby jestem.Co najwyżej wam mogę lizać buty :-P

Zmiany są choćby np. ostatnio w Bytomiu.
Jak to tylko organizatorzy wiedzą? O czym mówisz? Jeśli organizator turniejów w Bytomiu ma je u siebie w firmie, to może ćwiczyć do woli. I co byś z tym zrobił? Myślisz że tak mu zależy? A inny robił zawody we własnym domu, b. rzadko wygrywał. Tu do wygrania jest głównie radocha, porównania piłkarskie bez sensu zupełnie.

Są wśród nas gracze różnej klasy, więc póki co o buty zadbamy sami :lol:
Odpowiedz
#18
Może by w turnieju "klasyków" rozegrać konkurencje o miano "Specjalisty" czyli zawodnika ,który zdobył najwięcej premii za opcje "Specjall" .Dla zwycięzcy koszulka lidera z napisem


Tongueinball Specalista" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Na stronie Pixel Heaven w regulaminie jest coś takiego (I ELIMINACJE (do następnego etapu przechodzi 16 zawodników)
1.
Do eliminacji przystępują wszyscy zarejestrowani zawodnicy. Warunkiem rejestracji jest nabycie karty wstępu FLIPPER DUDE
2.
Rozgrywka w tym etapie odbywa się na 6 flipperach wskazanych przez organizatora
3.
Wszyscy zawodnicy grają po jednej grze (3 bile) na każdej z sześciu maszyn turniejowych

Mnie zastanawia czy nie można tak zmienić regulaminu,żeby wszyscy zarejestrowani gracze mogli wybrać 6 maszyn do gry.Każdy uczestnik dostaje,na swoje imię i nazwisko Voucher na którym ma wymienione wszystkie maszyny na które może glosować.Głosuje się przez wpisanie przy danej maszynie pkt.od 1 do 10 automaty z największą ilością punktów zostają wybrane do gry.Lub można urządzić losowanie maszyn,jajeczka z plastiku po Kinder Niespodziance idealnie się do tego celu nadają.
Na scenie komputerowej idealnie się sprawdza liczenie pkt. nie ma problemu z czasem czy z innymi pierdołami,gdyby ktoś chciał zarzucić że tego nie da się przeprowadzić.
OST+FRONT Młodszy brat Rammsteina https://ostfront.de
Odpowiedz
#20
lactoral napisał(a):Na stronie Pixel Heaven w regulaminie jest coś takiego (I ELIMINACJE (do następnego etapu przechodzi 16 zawodników)
1.
Do eliminacji przystępują wszyscy zarejestrowani zawodnicy. Warunkiem rejestracji jest nabycie karty wstępu FLIPPER DUDE
2.
Rozgrywka w tym etapie odbywa się na 6 flipperach wskazanych przez organizatora
3.
Wszyscy zawodnicy grają po jednej grze (3 bile) na każdej z sześciu maszyn turniejowych

Mnie zastanawia czy nie można tak zmienić regulaminu,żeby wszyscy zarejestrowani gracze mogli wybrać 6 maszyn do gry.Każdy uczestnik dostaje,na swoje imię i nazwisko Voucher na którym ma wymienione wszystkie maszyny na które może glosować.Głosuje się przez wpisanie przy danej maszynie pkt.od 1 do 10 automaty z największą ilością punktów zostają wybrane do gry.Lub można urządzić losowanie maszyn,jajeczka z plastiku po Kinder Niespodziance idealnie się do tego celu nadają.
Na scenie komputerowej idealnie się sprawdza liczenie pkt. nie ma problemu z czasem czy z innymi pierdołami,gdyby ktoś chciał zarzucić że tego nie da się przeprowadzić.

Chodzi o to, że na pewno coś się zepsuje i wybór nie będzie wielki. Ale zawsze można zrobić głosowanie. GENERALNIE to nigdy nie był problem.
Odpowiedz
#21
Kiedyś w pewnym pubie w Poznaniu stały piłkarzyki,gdzie jedna czy dwie piłeczki były o innej masie i sprężystości.Wydaję mi się,ze bila o mniejszej lub większej masie wprowadziłaby pewien nowy wątek do rozgrywki.Zdaje sobie że taką bilę trudno byłoby wykonać,to jest tylko mój pomysł.
OST+FRONT Młodszy brat Rammsteina https://ostfront.de
Odpowiedz
#22
Skomentuje to jednym zdaniem:
Wątek przeniesiony do spamu - tu będzie najlepsze miejsce na tego typu... "pomysły" Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości